Wynajmij przestrzeń reklamową

Wynajmij przestrzeń reklamową


Wynajmujemy przestrzenie reklamowe w naszych artykułach, kategoriach oraz stronach głównych. Nasz zespół dba o to, aby każdy z portali był tematyczny i gromadził użytkowników z wybranej niszy. Pilnujemy aby kontent był wartościowy, czytelny, ponadczasowy oraz aby nasze przestrzenie reklamowe były odpowiednio zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania. Dzięki temu bardzo szybko osiągają zadawalające pozycję w wyszukiwarce Google. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję dotarcia do swojej grupy docelowej.

Na wynajętych przestrzeniach możesz?

 • promować produkty swojej firmy,
 • promować usługi swojej firmy,
 • promować wydarzenia,
 • promować szkolenia,
 • tworzyć duże kampanie reklamowe skrojone pod Twoich klientów.
strzalka pierwsza
sekcja 2

Elastyczny layout odporny na adblocka

Nasz system banerowy pozwala dotrzeć do użytkowników korzystających z komputerów, tabletów jak i smartfonów. Bannery dostosowują się do każdego rozmiaru ekranu zapewniając doskonałą widoczność na wszystkich urządzeniach.

Zaprojektowaliśmy witryny w sposób umożliwiający dopasowanie banerów do struktury portalu, dzięki temu nie przeszkadzają czytelnikom w swobodnym przeglądaniu treści. Oferowany system banerowy jest odporny na blokowanie reklam rozszerzeniami typu ‘adblock’.

sekcja 3

Wartościowy tematyczny kontent

Dzięki naszej ofercie dotrzesz znacznie skuteczniej do grupy ludzi zainteresowanych Twoja ofertą. Nie przyciągamy użytkowników aferami, życiowymi dramatami oraz złymi wiadomościami. Nasz kontent jest wartościowy, czytelny, ponadczasowy. Dbamy o wysoką jakość reklam, zapewniając porządek w obrębie portalu. Nie musisz się martwić, że w okolicy Twojego banneru pojawią się wulgarne treści.

strzalka druga
proste zalozenia

proste założenia

Prowadzimy kilka portali edukacyjnych z różnych dziedzin życia. Każdy portal składa się z kategorii, artykułów oraz podstron. Oferujemy możliwość wynajęcia przestrzeni reklamowej na wyżej wymienionych powierzchniach.

strzalka pierwsza

Produkty online

W każdym artykule, kategorii oraz podstronie dajemy możliwość wynajęcia czterech bloków reklamowych o określonych wymiarach mieszczących się jeden pod drugim. Każdy z bloków został zaprojektowany w sposób umożlwiający prawidłowe wyświetlanie na urządzeniach zarówno w wersjach desktop jak i mobile.

W sklepie stworzyliśmy podział na kategorie odpowiadające rodzajowi dostępnych przestrzeni reklamowych. W każdej z tych kategorii znajdują się produkty odpowiadające wszystkim artykułom, kategoriom oraz stronom głównym.

ekspresowe zakupy online 2

Szybkie i proste zakupy

Stworzyliśmy w sklepie produkty umożliwiające wynajęcie tych przestrzeni. Zakupy są szybkie i bardzo proste, wystarczy wypełnić formularz i załączyć wszystkie niezbędne pliki na stronie realizacji zamówienia.

Udostępniamy formularz w formacie .docx. jest to format pliku, który możemy z łatwością edytować przy użyciu narzędzi tj.:

Dwa typy banerów do wykorzystania

Stworzyliśmy dwa typy banerów do wykorzystania na naszych przestrzeniach. Pierwszy typ jest dla osób mających możliwość stworzenia baneru we własnym zakresie lub skorzystania z pomocy profesjonalistów.

Drugi typ jest dla osób nie mających takich możliwości. Mogą wtedy wykorzystać wynajętą przestrzeń natychmiast przy użyciu uniwersalnego baneru od nas. Konieczne jest wtedy dodatkowo określić tytuł banera, jego opis oraz załączyć logo lub inny znak pasujący do treści baneru.

 

strzalka pierwsza

Baner własny

Baner uniwersalny

Instrukcja - jak prawidłowo złożyć zamówienie?

Adres URL wynajmowanej przestrzeni

W tym polu należy wkleić link do artykułu/kategorii lub strony głównej na której znajduje się przestrzeń reklamowa którą chcesz wynająć.

Adres URL publikowanego banera

W tym polu należy wkleić link pod który zostanie przeniesiony użytkownik, gdy kliknie w baner.

Tytuł banera uniwersalnego

W tym polu należy umieścić tytuł banera uniwersalnego (maksymalna ilość znaków: 20).


Opis banera uniwersalnego

W tym polu należy umieścić opis banera uniwersalnego (maksymalna ilość znaków: 75).

Szczegóły płatności

Na stronie realizacji zamówienia poprosimy  o wprowadzenie podstawowych danych dotyczących zamówienia niezbędnych do wystawienia faktury.


Osoba fizyczna


Firma


Załączenie wszystkich niezbędnych plików

Prosimy o załączenie wszystkich niezbędnych plików w przeznaczonych do tego polach. Powinny one odpowiadać liczbie zamawianych publikacji. W przypadku dwóch przestrzeni reklamowych, załączamy wszystko podwójnie, w przypadku trzech potrójnie itd.


Baner reklamowy - gdy zamawiasz publikację banera własnego

W tym polu należy załączyć własny baner reklamowy o wymiarach:

 • 570 x 210 px(pikseli)

W formacie pliku:

 • .jpg
 • lub .png.


Logo - gdy zamawiasz publikację banera uniwersalnego

W tym polu należy załączyć logo firmy.


Wypełniony formularz zakupowy

W tym polu należy załączyć wypełnione formularze zakupowe dla wszystkich zamawianych publikacji.


Metody płatności

W kolejnym kroku należy zaakceptować regulamin i dokonać płatności przy pomocy szybkich płatności online.

Ostatnie kroki

Po wypełnieniu wszystkich pól i dokonaniu płatności zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Od tego czasu w ciągu 24 godzin zamówienie zostanie zrealizowane. Życzymy miłych zakupów.

Co zyskujesz?

 • reklamę odporną na adblocka,
 • reklamę dopasowaną do każdego ekranu,
 • gwarancję dotarcia do swojej grupy docelowej,
 • mocny link pozytywnie wpływający na pozycje linkowanej strony,
 • gwarancję jakości treści publikowanej w obrębie banneru,
 • gwarancję stałego wzrostu pozycji w Google z uwagi na prężny rozwój naszych portali,
 • rabaty i bonusy dla naszych klientów.

Wynajmij przestrzeń reklamową na jednym z naszych portali

Ciągły rozwój

Jesteśmy grupą ambitnych ludzi stale się rozwijających, oddajemy się w pełni pracy, stale ulepszając nasze witryny. Każdego tygodnia wzbogacamy je o wartościowe treści tworząc bazy wiedzy, wokół których gromadzą się tysiące ludzi, a w niedalekiej przyszłości będą to miliony. Twoi potencjalni klienci są na wyciągnięcie ręki, nie zwlekaj. Wykorzystaj wszystkie dostępne źródła aby zmaksymalizować efekty.

ciagly-rozwoj
You've just added this product to the cart: